VELKÝ
KPQ-CAC21 AUREDRESS AIR COMPRESSOR
Kit zahrnuje:
Air hadice 3M s vysokým obsahem flexe
5 sada adaptéru trysky
Baterie a nabíječka (prodává se samostatně na některých trzích)
kontakt
Popis
Parametr
Kontaktujte nás
Komutový vzduchový kompresor KPQ-CAC21 revolucionizuje mobilní vzduchový energii s průmyslovým výkonem v kompaktním, bezdrátovém balíčku. Tento systém 21V, navržený pro dodavatele, automobilové techniky a odborníky na pracovišti, poskytuje skutečné profesionální zásobování vzduchem, kamkoli vás vaše práce zavede.
Technické specifikace:
Power: 21V lithium-ion (možnosti 3.0AH/4.0AH)
Maximální tlak: 150 psi (10,3 bar)
Dodávka vzduchu: 30L/min (1,06 CFM)
Úroveň hluku: <85dB (tichá operace)
Kapacita nádrže: 2L (integrované)
Funkce profesionálního stupně:
✓ Čerpadlo bez oleje-provoz bez údržby s životností 2000 hodin
✓ Řízení digitálního tlaku - ± 1 PSI přesnost s automaticky shutoff
✓ režim duálního výkonu - standardní (30L/min) a turbo (40L/min Boost)
✓ Celodenní runtime - až 45 minut nepřetržitý při 90psi (4.0ah baterie)
Výhody výkonu:
• 50% rychlejší inflace než konkurenční bezdrátové jednotky