Kompaktní a lehká struktura KPQ20V-20 28mm s vysokým točivým momentem Elektrické bezdrátové beztrátové rotační kladivo výrazně snižuje únavu operátora během dlouhodobého používání a zvyšuje účinnost práce.
Zařízení má funkci multifunkční nastavení a může se pružně přizpůsobit různým konstrukčním úkolům, jako je vrtání a demolice. Ať už čelí tvrdým materiálům, jako je beton a zdivo, nebo provádění jemných operací, je 28mm vrtná kapacita KPQ20V-20 vynikající, což zajišťuje efektivitu a stabilitu postupu výstavby. Jeho výkonný energetický systém a přesná technologie kontroly umožňují uživatelům snadno zvládnout různé operace a zlepšit flexibilitu a přesnost konstrukce.
Napětí baterie 20V
Kapacita baterie 3.0/4,0/6,0/8.0Ah
Vrtací kapacita 20 mm