VELKÝ
KPQ-BCS-185 Cirkulární pila bez kartáčovače
Co je zahrnuto:
185mm 24t čepel s karbidem
Hexový klíč
Paralelní průvodce
Případ pro těžký vliv
kontakt
Popis
Parametr
Kontaktujte nás
Technické specifikace:
Power System: 21V bez kartáčovače (možnosti 3.0AH/4.0AH)
Rychlost bez zatížení: 4 800 ot / min
Průměr čepele: 185 mm (7-1/4 ")
Řezací kapacita:
Řez 90 °: 55 mm
Řez 45 °: 40 mm
Kapacita zkosení: 0-50 ° s kladnými zastávkami
Profesionální funkce:
✓ Řezání vedené laserem pro přesnost přesnosti
✓ Elektrická brzda zastaví čepel za <2 sekundy
✓ Port pro extrakci prachu s nastavením 360 °
✓ Háček krokve pro pohodlné úložiště
Výhody výkonu:
• o 30% více řezné síly než srovnatelné modely pro kabely
• Prodloužené runtime - 300 řezů v dřevorubce 2x4 (4.0AH baterie)
• Duální LED pracovní světla pro dokonalou viditelnost
• Celokovová stráž pro maximální trvanlivost
Průmyslové aplikace:
Rámování a paluba
Řezání překližky a OSB
Střecha a vlečka
Betonové bednění
Renovační projekty
Funkce trvanlivosti:
Bota z hořčíkové slitiny
Zemnící kryt zařízení
Motor upevněný prachem
Ochrana přetížení
Ergonomický design:
Slim Grip Zone (55 mm)